• Kategori
   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Marka
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Products
    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Blogda ara
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.
     Hesabım
     Whatsapp

     İade ve İptal Koşulları

     İade Şartları

      

     www.setmina.com sitesinden satın almış olduğunuz ürün/ürünler için siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde ‘’ HERHANGİ BİR GEREKÇE GÖSTERMEDEN VE CEZAİ ŞART ÖDEMEDEN’’ cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.

     • İade etmek istediğiniz ürünleriniz için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, hasar görmemiş, kullanılmamış olması, hediyeli ürün ise hediyesi ile ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte gönderilmesi ve ürünün kutu, poşet, etiket ve ambalajının kayıp veya deforme olmamış olması gerekmektedir.
     • İade etmek için bu formu doldurarak siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde orijinal ambalajında ve faturası ile birlikte aşağıda belirttiğimiz adrese ARAS KARGO vasıtasıyla ücretsiz geri göndermeniz gerekmektedir. Başka kargo firmaları ile gönderimlerde gönderim ücreti gönderene ait olacaktır. 
     • Gönderi sırasında hasar görmemeleri için ürünleri dikkatlice paketleyiniz.
     • İade kargonuz bize ulaştıktan ve ürünün iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 48 saat içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.
     • İade onaylandığında, yasal süre olan 14 gün içerisin de ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre cayma bildiriminin Setmina’ya ulaşmasıyla başlar ve İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Bu nedenle bedel iadesinin süresinde yapılmasına rağmen bankadan kaynaklı gecikmelerden Setmina sorumlu değildir.
     • Havale ile yapılan ödemelerde, iade onayı almak istediğinize dair gönderdiğiniz e-mail’de ürün bedelinin iade yapılacağı banka bilgilerini mutlaka belirtiniz.

     İade adresi: SETMİNA MODA TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

     MİMAR SİNAN MAH. ŞENAY SK. NO: 7 İÇ KAPI NO: 5 ÇEKMEKÖY/ İSTANBUL

      Tel : 0216 642 53 88

      

      

     İptal koşulları:

     İptal sürecini başlatmak için lütfen iptal etmek istediğiniz ürünün;

     - Sipariş numarasını
     - Ürün kodunu
     - İptal adedini ve nedenini belirterek [email protected] adresine iletiniz. Size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da e-postanıza ekleyiniz.
     Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda da sipariş iptalini gerçekleştiremeyeceğimizi belirtmek isteriz.

     back to top
     Filtreler